Новини — Страница №4 — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

Новини

Урочистості з нагоди 150-річчя утворення першого споживчого товариства в Україні (Фото)

Напередодні Нового року, кооперативна спільнота Кіровоградщини відзначала 150-ту річницю з нагоди утворення першого споживчого товариства в Україні. Святкове зібрання з цього приводу відбулося в актовій залі обласної Споживспілки за участі понад 100 осіб, серед яких була значна кількість запрошених керівників органів влади, членів споживчих товариств, працівників і ветеранів споживчої кооперації області.

Актуальні питання роботи кооперативних ринків обговорили на засіданні Правління Споживспілки

Актуальні питання роботи кооперативних ринків обговорили на засіданні Правління Спілки споживчих товариств Кіровоградської області, в якому взяли участь не лише керівники райспоживтовариств, підприємств, яким підпорядковуються ринкові господарства, але й директори (завідувачі) ринків системи, головні бухгалтери та запрошені спікери. Привітали учасників зібрання Голова Правління Споживспілки Петро Петрушевський та перший заступник Голови Правління Володимир Перхун.

Кіровоградське райспоживтовариство взяло участь у «Вересневих Самоцвітах»

Вже в сорок шостий раз на території музею-заповідника «Хутір Надія» відбулося прекрасне дійство – з музикою і піснями, виставками творів народних майстрів і фотографів, літературними майданчиками, видовищними спектаклями від театральних труп з Вінниці, Херсона, Маріуполя, Ніжина та Білої Церкви. Свою нішу на фестивалі зайняли кооператори споживчої кооперації Кіровоградського району.

Scroll To Top