Ресторанне господарство — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

Ресторанне господарство

У споживчій кооперації області нараховується понад півсотні закладів ресторанного господарства, найкращі з них – ресторани та кафе у Кіровограді, Бобринці, Добровеличковці та Новгородці.

 

Фасад готельно-ресторанного комплексу "Козацька Застава"

Окрасою та гордістю Спілки споживчих товариств області у ресторанному бізнесі є готельно-ресторанний комплекс «Козацька Застава», що був заснований у 1989 році. З того часу він вражає відвідувачів своїм архітектурним ансамблем, вишуканим інтер’єром, яскравим кулінарним асортиментом та високою культурою обслуговування.

Зали у ресторані "Колос" м. Бобринець

Vip-зали у ресторані "Колос" м. Бобринець

Зразком високої кухні у споживчій кооперації також є ресторан «Колос», що знаходиться у центрі Бобринця. Заклад має три зали: банкетну на 100 відвідувачів та дві Vip-зали. Популярністю користується тут і сучасний, відносно молодий заклад ресторанного господарства «Піцерія», що працює з 2012 року, а з початком погожих днів на території кафе починає функціонувати літній майданчик.

Банкетна зала у ресторані смт. Новгородка

Протягом останніх років проведено значну роботу по модернізації закладів громадського харчування. Сьогодні вони мають сучасний вигляд, створені належні умови для відпочинку, ділових зустрічей та урочистих прийомів. Просторі зали, затишна атмосфера, вишукана кухня, професійний сервіс сприятимуть приємному та комфортному відпочинку у закладах ресторанного господарства споживчої кооперації Кіровоградської області.

Scroll To Top